Praca – przedstawiciel handlowy

with Brak komentarzy
Czas czytania: < 1 minute

Jesteśmy dystrybutorem artykułów spożywczych z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Holandia, Belgia, Luksemburg

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Aktywne podejmowanie działań handlowych,
  • Bieżąca obsługa klientów,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy;

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Rzetelność i samodzielność w działaniu;
  • Aktywna realizacja projektów handlowych;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat.B, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Przeszkolenie wdrażające do pracy;
  • Umowę o pracę lub umowa o współpracy – wg oczekiwań kandydata;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia + system motywacyjny;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozwojowi;
  • Niezbędne narzędzia pracy zapewniające komfort pracy;
  • Samochód służbowy.

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres kadry@lemonex.pl

Na CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.